Kısaca Anlatalım
Biz Kimiz ?

İşletmem Dijitalde ekibi olarak biz; dijital dünyanın içinde doğmuş, ruhlarının plazalara hapsolmasına izin vermeyen, özgür ruhlu freelancher çalışanlardan oluşan dijital pazarlama ajansıyız.

Ne Yapıyoruz ?

Ekibimiz ile birlikte işletmenizi dijital dünyaya taşımanız için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınız karşılamakla birlikte dijital dünyadaki rehberiniz olarak sizlere danışmanlık sağlıyoruz.

Ne Yapmak İstiyoruz ?

Ekip olarak sektörde bulunduğumuz süre boyunca müşterimizin bizimle tanışmadan önce yaşadığı olumsuz durumları yeni işletmelerin de yaşamaması için en başta küçük işletmeler olmak üzere dijital dünyada yer almak isteyen tüm işletmelere kaliteli bir hizmet sunmak istiyoruz.

Nasıl Yapıyoruz ?

Bize ulaştığınızda kendinizi, yaptıklarınızı ve yapmak istediklerinizi anlatmanızı istiyoruz. Daha sonra sizinle bir görüşme planlıyor ve size vereceğimiz hizmetlerimiz hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Görüşme sonucuna göre hızlıca bir iş planı ve bütçe hazırlayarak onayınıza sunuyoruz. Onayınız ile birlikte sektör içerisinde iş birliği yürüttüğümüz freelancer ekimize iş bölümünü yaparak tüm süreci en küçük detayına kadar takip ederek sürecinizi yönetiyoruz.

-