Kurumsal
Web Tasarım Hizmeti

İşletmenizin dijital dünyadaki şubesi olan web siteniz için profesyonel web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarım
Kullanıcı Odaklı Tasarım
Ziyaretçilerin ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilmiş tasarımlar.
Güçlü ve Hızlı Altyapı
Sürekli güncellenen güçlü ve hızlı wordpress yazılım altyapısı.
Kolay Yönetim Paneli
Düzenleme ve değişiklikler için kolay yönetim paneli.
Kurumsal E-Posta Desteği
@siteniz.com şeklinde biten kurumsal mail adresleri.
Seo Uyumlu
Arama motorları için tam uyumlu web yazılım ve tema altyapısı.
Açık Kaynak Altyapı
İstediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz, tamamen özgür yazılım altyapısı.
Ne Yapıyoruz ?

İşinizi dijital dünyaya taşımanızdaki ilk adım olan web sitenizi; işletmenizin profesyonelliğini ve sunduğu hizmetlerdeki kaliteyi gösterecek şekilde müşteri odaklı olarak hazırlıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz ?

Sizinle tanıştıktan sonra, sizin taleplerinizi ve potansiyel müşterilerinizin beklentilerini harmanlayarak işletmenizi en iyi şekilde yansıtan tasarıma sahip web sitenizi bir hafta gibi kısa bir sürede hazırlıyoruz.

Özellikleri Nasıl Olacak ?

Dijital dünyada işletmeniz için gereken tüm özellikler hizmetimiz içerisinde yer alıyor. Hizmet detayları sayfasından tüm özelliklere erişebilirsiniz. Buna ek olarak proje aşamasında talep ettiğiniz ek özellikleri de talebinize istinaden gerçekleştirebiliriz.

Paketleriniz Neler ?

İşletmem Dijitalde ekibi olarak her müşteri bizim için özeldir ve her müşterimizin ihtiyacı farklıdır. Bizim amacımız işletmenizin dijital dünyadaki eksiklerini kapatmak ve size dijital dünyada bir konum sağlamak. Bu yüzden ajansımızda hazır paket satışı dediğimiz mantık yoktur. Size verebileceğimiz hizmetler hakkında iletişim adreslerimizden ücretsiz olarak randevu alabilirsiniz.

İletişime Geçin

Merak ettiklerinizi sormak veya size nasıl yardımcı olabileceğimizi anlatmamızı isterseniz bizden randevu alabilirsiniz 😇